
NEW thick disposable nitrile glove SOLO 980
Introducing the Solo 980, MAPA Professional's New Thick Disposable Nitrile Glove for Extra-Protection and Performance.
Ontdek onze NIEUWE selectietool voor chemische handschoenen! Vind in 4 stappen de handschoen die aan uw vereisten voldoet
De nieuwe Cut Range combineert de behoefte aan hoge snijbescherming met verwachtingen op vlak van veiligheid, comfort en duurzaamheid.
Ons nieuwe assortiment snijbestendige handschoenen biedt een hoge bescherming en voldoet aan de eisen op het gebied van veiligheid, comfort en duurzaamheid met:
- Een snijbescherming die is aangepast aan precisiewerkzaamheden (610: snijden niveau C; 615: snijden niveau D) en een gemakkelijk te herkennen markering op de rug van de handschoen.
- Een optimaal comfort met een zachte en zijdeachtige binnenkant, flexibiliteit en vingergevoeligheid en een uitstekende ventilatie.
- Een uitstekende duurzaamheid met perfect behoud van de coating en het prestatieniveau na 3 keer wassen op 40 °C.
- Beschermende buitenkant dankzij de zeer goede bekleding van composiet- en/of staalvezels. De Krytech 610 & 615-handschoenen bevatten geen siliconen.
De KRYTECH 610 en KRYTECH 615 zijn geschikt voor toepassing in diverse industrieën: automobielindustrie, mechanische industrie, bouw, glasindustrie, luchtvaart en metaalindustrie.
De KRYTECH 615 kan ook op een touchscreen worden gebruikt.
Raadpleeg voor meer informatie het desbetreffende productblad:
Hoge snijbescherming zonder afbreuk te doen aan comfort en vingergevoeligheid.
Introducing the Solo 980, MAPA Professional's New Thick Disposable Nitrile Glove for Extra-Protection and Performance.
Without compromises on performances and quality
KryTech 580 / 599 / 600 / 610 / 615
The new Ultranitril 358 combines chemical protection and optimal grip